Hodruša Hámre 1267, 966 61 Hodruša Hámre, Slovensko

Kapacita: 1-2 osoby
Rozloha: 55m2

Priestranný apartmán je vhodný pre náročnejších návštevníkov. Vyhovuje milovníkom vyššieho komfortu a skladá sa z dvoch miestností. V lôžkovej časti sa nachádza manželská posteľ a jednoduchý nábytok. Obývacej miestnosti dominuje elegantný kožený gauč, na ktorom si môžete dopriať príjemný komfort. Výhodou apartmánu sú aj veľké okná v oboch miestnostiach, ktoré sa postarajú o trvalý prísun hrejivých slnečných lúčov a denného svetla.

Apartmán je plne klimatizovaný, takže sa v ňom budete cítiť pohodlne v každom ročnom období. Apartmán je vybavený kúpeľňou s WC a sprchovým kútom a disponuje aj kuchynkou. Kvalitný LED televízor a WiFi pripojenie zdarma patria medzi základné vybavenie apartmánu. Cena za ubytovanie zahŕňa aj raňajky v podobe švédskych stolov. V obývacej časti hotela nie sú povolené domáce zvieratá.

Virtuálna prehliadka
Vybavenosť
Pozrite si ďalšie vybavenie
Pravidlá pobytu
  • Príchod: po 14:00 hod.
  • Odchod: do 10:00 hod.
Storno podmienky a storno poplatky
Objednávateľ má právo zrušiť objednané služby písomne, prípadne telefonicky s následným písomným potvrdením 28 dní pred nástupom na ubytovanie. Dodávateľ je oprávnený účtovať za neuskutočnené alebo neskoro uskutočnené storno objednaných služieb nasledujúce storno poplatky: 28 – 21 dní: 20% z ceny ubytovania 21 – 14 dní: 40% z ceny ubytovania 14 – 7 dní: 75% z ceny ubytovania 7 – 0 dni: 100% z ceny ubytovania.

Potvrdením objednávky klient (objednávateľ) akceptuje storno poplatky a ostatné obchodné podmienky. Storno poplatok sa nebude účtovať, ak klient nemohol využiť objednané služby z vážnych dôvodov a preukáže sa hodnoverným písomným potvrdením (vážne ochorenie a úmrtie/aj člena rodiny/, ústavné liečenie, živelná pohroma, vojenské povinnosti). Nepriaznivé snehové a poveternostné podmienky nie sú dôvodom na neúčtovanie storno poplatku.
Dostupnosť
Selected Dates Available Room No Availability Last Room
Nezáväzná Rezervácia
Dospelí
Dieťa 2-12 years old
Dojčatá 0-2 years old
Služby naviac
Polpenzia / Osoba €15 / deň
Plná penzia / Osoba €25 / deň
Polpenzia dieťa do 10 r. €9.5 / deň
Plná penzia dieťa do 10 r. €17.5 / deň
Zapožičanie deky / Pobyt zdarma
Zapožičanie postieľky / Pobyt zdarma
Požičanie bicykla €15
Požičanie bicykla / hodina €4
Príplatok za psa / po dohode €7 / deň
Vaša cena
119 / za izbu
Aktuálne počasie
5°C

overcast clouds

Close
Facebook
Instagram